StartNasze przedszkolaPrzedszkole Gołdap

Przedszkole Gołdap

BAJKA Gołdap

Przedszkole Niepubliczne Bajka w Gołdapi swoją działalność rozpoczęło w lutym 2010r. Nasze przedszkole mieści się na piętrze budynku przy ul. Plac Zwycięstwa 16.

Udało się nam wygospodarować przestrzeń na funkcjonalny i bezpieczny plac zabaw, na którym to, nasze przedszkolaki dają upust swojej energii ;)

Jako że wczesne dzieciństwo to czas szczególny – etap edukacji przedszkolnej traktujemy szeroko, nie tylko jako elementarną naukę, ale także stymulowanie rozwoju fizycznego, emocjonalnego i społecznego. W swojej ofercie posiadamy szeroki pakiet zajęć dodatkowych, zapraszamy z przedstawieniami studia teatralne, uczęszczamy na spotkania z ciekawymi ludźmi, jeździmy na wycieczki

Nasze funkcjonalne, bezpieczne i estetyczne sale wyposażone są w dużą ilość nowoczesnych pomocy dydaktycznych, zmieniających się w miarę potrzeb.

Pragniemy się rozwijać i dlatego program edukacyjny w naszym przedszkolu to nie tylko realizacja podstawy programowej Ministra Edukacji Narodowej. Wykorzystujemy też równolegle inne opracowania programowe zatwierdzone przez MEN.