StartNasze przedszkolaPrzedszkole Olecko

Przedszkole Olecko

BAJKA Olecko

Od września 2009r. przedszkole Bajka działa na parterze nowo powstałego budynku wielorodzinnego w Olecku na Osiedlu Lesk.

Posiadamy własny ogród z bezpiecznym placem zabaw, który dostarcza dużo frajdy naszym przedszkolakom.

Jako że wczesne dzieciństwo to czas szczególny – etap edukacji przedszkolnej traktujemy szeroko, nie tylko jako elementarną naukę, ale także stymulowanie rozwoju fizycznego, emocjonalnego i społecznego. W swojej ofercie posiadamy szeroki pakiet zajęć dodatkowych, zapraszamy z przedstawieniami studia teatralne, uczęszczamy na spotkania z ciekawymi ludźmi, jeździmy na wycieczki

Przyjazna i kameralna atmosfera – to wyróżniki naszego przedszkola.

Nasze funkcjonalne, bezpieczne i estetyczne sale wyposażone są w dużą ilość nowoczesnych pomocy dydaktycznych.

Pragniemy się rozwijać i dlatego program edukacyjny w naszym przedszkolu to nie tylko realizacja podstawy programowej Ministra Edukacji Narodowej. Wykorzystujemy też równolegle inne opracowania programowe zatwierdzone przez MEN.